|      22806155 (21)98+    

شنبه, 15 تیر 1398 15:36

استرالیا

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

ثبت شرکت در استرالیا چطور انجام میگردد؟ شرایط ثبت شرکت در استرالیا  به چه صورت است؟ مراحل ثبت شرکت در استرالیا چیست؟ هزینه های ثبت شرکت در استرالیا به چه صورت است؟ مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در استرالیا را می دانید؟ قوانین جدید  ثبت شرکت در استرالیا چیست؟ قوانین اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ثبت شرکت در استرالیا چگونه است؟ در صورتی که شما عزیزان تمایل به کسب اطلاعات درباره ثبت شرکت در استرالیا دارید می توانید برای یافتن پاسخ سوالات خود در ارتباط با ثبت شرکت در استرالیا با این مقاله همراه بوده و پاسخ سوالات خود را جویا شوید.در این مقاله تلاش شده است به برخی از سوالات مهم و کلیدی شما عزیزان درباره ثبت شرکت در استرالیا پرداخته شود و اطلاعات مناسبی در این باب در اختیار شما عزیزان قرار گیرد.

دقت داشته باشید که ثبت شرکت در استرالیا در عالم حقوق بین الملل خصوصی تعریف شده است وحتما در این زمینه مشاوره داشته باشید و قبل از هر گونه اقدام و صرف هزینه های گزاف و زیاد از تمام راههای مهاجرت به استرالیا از جمله تحصیل در استرالیا، کار در استرالیا، ثبت شرکت در استرالیا، ازدواج در استرالیا، تولد فرزند در استرالیا، ویزای توریستی در استرالیا و یا پناهندگی در استرالیا اطلاعات کامل داشته باشید .

در قدم اول باید شخص متقاضی ثبت شرکت در استرالیا شرح حالی در مورد بیزینس خود در این کشور به سفارت ارائه دهد، باید بیزینس مورد نظر خود را به صورت کامل شرح دهد و به عبارت دیگر باید بیزینس پلن خود را با توجه به نیاز بازار استرالیا و اقتصاد این کشور مشخص نماید. در قدم بعدی باید نام شرکت خود را در استرالیا معین کند. اتاق بازرگانی و قسمت جذب سرمایه گذاری در استرالیا به نام ASIC باید بیزینس و تمام شرایط این بیزینس را تائید نماید. در ASIC بیزینس هایی که می تواند در استرالیا مورد تقاضای مردم باشد و سود آور باشد را معین خواهند کرد، به عنوان مثال شرکت های مختلفی در این قسمت معرفی خواهند شد که می توان به شرکت های با مسئولیت محدود و شرکت های انحصاری اشاره کرد .

لازم به ذکر است که در حال حاضر تمام مسئولیت های شرکت در استرالیا به عهده مدیر شرکت خواهد بود، برای شفاف شدن موضوع می توان گفت تقریبا مسئولیت های ثبت شرکت در استرالیا شبیه قوانین مسئولیت های مدیر شرکت تضامنی در ایران است، پس تمام تعهدات شرکت در استرالیا پس از ثبت به عهده مدیر شرکت و شخص متقاضی ثبت شرکت در استرالیا خواهد بود .

 


 مراحل ثبت شرکت در استرالیا

    - بررسی بیزینس پلن و مزایا و معایب شرکت
    - احراز صلاحیت مدیریت شرکت
    - بررسی تمکن مالی مدیر شرکت جهت انجام تعهدات وی در شرکت
    - تکمیل فرم های مشخص شده و معرفی کامل شرکت
    - مشخص کردن آدرس برای محل موقعیت شرکت
    - معرفی کامل اعضای خانواده و ارائه مدارک هویتی

همه افراد امکان ثبت شرکت در استرالیا را دارند ولکن این کشور گروهی از افراد را معرفی کرده است که امکان ثبت شرکت در استرالیا را ندارند. افراد ورشکسته در ایران از این دسته از افراد هستند که حکم ورشکستگی آن ها در ایران قطعی شده است، باید توجه کرد گروه دوم افرادی هستند که مرتکب جرمی که شامل جرائم خاص مدیریت های شخص حقوقی است میباشند. موارد دیگری که امکان آن است که ASIC شخص متقاضی ثبت شرکت در استرالیا را رد کند نوع خاصی از جرائمی که در کشور استرالیا جرم شناخته میشود است .

 


ثبت شرکت در استرالیا

 در ابتدا می توانید با یک شخص اقدام کنید و پس از آن اجازه دارید تا ۵۰ سهامدار را به شرکت خود در استرالیا اضافه نمایید. اینکه شخص مدیر شرکت به چه عنوانی شرکت ها را در این کشور ثبت کرده است متفاوت است. شرکت های خصوصی را با نام PTY خواهند شناخت و قوانین خاص غیر دولتی بر این شرکت ها حاکم خواهد بود. هر شرکت در استرالیا یک کد اختصاصی و یا یک شماره شناسایی دارد که این کد نه رقم خواهد بود و باید در تمام اسناد و مدارک و فاکتور ها و تمام گواهی های صادره از شرکت ذکر شود .


مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در استرالیا

    - اصل و ترجمه مدارک هویتی ( شناسنامه و کارت ملی و سند ازدواج )
    - در این موضوع دقت داشته باشید که سفارت برای افراد زیر ۵۵ سال برای ثبت شرکت در استرالیا بیشتر رغبت خواهد داشت .
    - اصل و ترجمه مدارک مالی ( نامه تمکن مالی از بانک )
    - اصل و ترجمه مدارک شغلی
    - باید در این مورد در ۴ سال اخیر ثابت کند بیزینس خود در کشور مبداء مبلغ  400هزار دلار استرالیا ارزش داشته است .
    - تکمیل فرم های مشخص شده در سایت به صورت آنلاین


مالیات های ثبت شرکت در استرالیا

مالیات در این پروسه بسته به بیزینس پلن مختلف خواهد بود، لذا این بیزینس ها باید در هر سه ماه با ادارات دولتی استرالیا به صورت کامل تسویه حساب نمایند. ادارات مالیاتی این کشور نظارات بسیاری بر درآمد ها و هزینه های این شرکت های بین اللملی دارد. باید در نظر داشته باشید که شرکت های بین المللی استرالیا در حالت عادی ۳۰ درصد سود خود را باید به عنوان مالیات به این کشور دهند.

پروسه ثبت شرکت در استرالیا ممکن است بیش از یک سال به طول انجامد ولکن شما طبق قوانین باید ۲ نفر را به صورت دائم استخدام کنید و بیمه و مالیات این افراد باید در سال محاسبه شود. حداقل در سال اول باید گردش حساب موجود در این کشور به ۳۰۰ هزار دلار استرالیا برسد .

در پایان باید خاطر نشان کرد که  قوانین مهاجرت در استرالیا به نحوی است که ثبت شرکت در استرالیا در عین سادگی اولیه، احتیاج  به توضیح و بررسی کارشناسان مجرب و متخصصین حقوق بین الملل و وکیل مهاجرتی استرالیا دارد و ایشان می توانند در این زمینه به شما مشاوره دهند. البته لازم به ذکر است راه های مقرون به صرفه تر و ارزان تر به نسبت ثبت شرکت در استرالیا یا سرمایه گذاری در استرالیا نیز برای اقامت در استرالیا از نظر تحصیل در استرالیا، کار در استرالیا و طرق مختلف مهاجرتی برای متقاضیان مهاجرت به استرالیا وجود دارد. از این طرق مهاجرتی می توان به اشخاصی که از طریق تحصیل در استرالیا از فرصت استفاده از بورسیه تحصیلی در استرالیا برخوردار شدند، اشاره کرد که این سبب می شود هزینه تحصیل در استرالیا برای این افراد بسیار زیاد کاهش و مناسب شود. به طور کلی در این مقاله تلاش شد درباره ثبت شرکت در استرالیا،مدارک ثبت شرکت در استرالیا، نکات ثبت شرکت در استرالیا و سایر موارد اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در باب ثبت شرکت در استرالیا با موسسه مهاجرتی سیمرغ تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان کارشناسان و وکلای این موسسه بهره مند شوید. اطلاعات صحیح و کامل در باب ثبت شرکت در استرالیا، شما را برای اخذ تصمیم قطعی برای مهاجرت به استرالیا راهنمایی نموده و مسیر پیشرفت را برای شما عزیزان هموار می نماید.

خواندن 592 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 15 تیر 1398 15:36
محتوای بیشتر در این بخش: « ثبت شرکت در آلمان کانادا »

جهت مشاوره و مهاجرت با ما تماس حاصل فرمایید :   22806155 (21) 98+

درباره ما

موسسه مشاوره و مهاجرت سیمرغ با مدیریتی مجرب، با هدف راهنمایی متقاضیان و هموارسازی مسیر برای افرادی که قصد گرفتن انواع خدمات ویزا، کار یا گسترش فعالیت اقتصادی یا کسب و کار خود در کانادا،استرالیا،آلمان حوزه شینگن و...را دارند راه اندازی گردید.

سیاست حریم شخصی

ارتباط با ما

  آدرس:  تهران ، نیاوران خیابان باهنر بین خیابان منظریه یکم (آقا خانی) وشهرکتاب نیاوران ساختمان نریمان1380، پلاک 131 ، طبقه سوم واحد هشت

  تلفن:  22806155 (21)98+

  واتس اپ: 09352525995   

ایمیل: info [at] simorghparvas [dot] com