|      22806155 (21)98+    

شنبه, 15 تیر 1398 15:34

کانادا

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

ثبت شرکت در کانادا و مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت در کانادا و قوانین ثبت شرکت در کانادا را در این سایت بخوانید ، یکی از پرطرفدار ترین انواع مهاجرت،مهاجرت به کانادا میباشد  و افراد متقاضی به دنبال قانون ثبت شرکت در کانادا و راهنمای ثبت شرکت در کانادا میباشند ، در اصل اخذ اقامت کانادا از طریق ثبت شرکت راه خوبیست لکن زمان طولانی ومدتی صبوری را میطلبد. ثبت شرکت در کانادا برای برخی اشخاص که جزء تجار به حساب می آمدند ویا از طریق ثبت شرکت در کانادا به دنبال اقامت بوده اند یکی از مسائلی بوده که ما در این مقاله سعی برآن داریم که چگونگی ثبت شرکت در کانادا را برای شما بازگو کنیم تا برای تصمیم گیری در زمینه ثبت شرکت در کانادا با اطلاعات کامل این کار بسیار مهم و پیچیده را انجام دهید موسسه مهاجرتی سیمرغ  همراه شما در امر مهاجرت به کانادا از طریق ثبت شرکت در کانادا میباشد برای این مهم به شما پیشنهاد میشود با وکلا و ومشاورین موسسه ما در تماس باشید.

ثبت شرکت در کانادا  یکی از راههای برتر مهاجرت به کانادا جهت تجار و سرمایه گذاران میباشد که تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص موسسه مهاجرتی سیمرغ میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با تماس با این موسسه و هماهنگی های لازم به صورت حضوری  مشاوره نمایید.

 


سرمایه گذاری در کانادا:

۱ – تصمیم گیری برای انتخاب نام شرکت
قبل از این که اختلاط شرکت آغاز شود باید نام شرکت انتخاب شود در انتخاب نام شرکت باید مواردی را رعایت کرد هر شرکت یک نام دارد که نباید با نام شرکت های بزرگ و شناخته شده یکی باشد بلکه بایستی دارای تمایز باشد و همچنین گمراه کننده باشد و همچنین با نوع کسب و کارسنخیت داشته باشد در کانادا برای انتخاب نام شرکت بسیار سختگیری میشود و انتخاب نام بخشی از تکمیل اساسنامه است و نباید بیش از نود روز به طول بینجامد.


 2- تکمیل اساسنامه
در این مرحله افراد موسس شرکت ایجاد ساختار شرکت را آغاز میکنند و به ثبت میرسانند همچنین در زمان فعالیت شرکت نیز اعضای هیت مدیره میتوانند تقاضای تغییرر ساختار شرکت را داشته باشند.
مواردی که در تکمیل اساسنامه باید رعایت شود:
- نام پیشنهادی شرکت را در اساسنامه ذکر شود
- استان شرکت خود را در کانادا و قلمرو آن مشخص کند
- ساختار شرکت مشخص شود و سهم خود و اشخاص دیگر در محدودیت ها، مسولیت ها و نحوه ی نقل و انتقال سهام در شرکت مشخص شود
- تعداد شرکت های وابسته و اعضای هییت مدیره معلوم شود
- مقررات شرکت در اساسنامه بایستی قید شود
- این اساسنامه معمولا باید به زبان انگلیسی و فرانسه ترجمه شود
- آدرس دفتر و اقامتگاه فرد باید به صورت دقیق مشخص شود همچنین تلفن دفتر نیز باید قید شود و در صورت تغییر باید اصلاح گردد
- اولین نام و نام خانوادگی مدیر عامل شرکت باید در اساسنامه و امضای وی به ثبت رسیده باشد.


۳ – هییت مدیره و مدیر عامل
مواردی که مدیر عامل باید دارا باشد تا بتواند این سمت را کسب کند:
۱ – حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد
۲ – عدم سوء پیشینه وی از سمت دادگاه مورد نظر گرفته شده باشد
۳ – یک فرد حقیقی حتما باید این سمت را کسب کند و افراد حقوقی نمیتوانند مدیر عامل باشند
۴- در و ضیعت ورشکستگی نباید باشد


 اقامت کانادا 

به طور معمول ۲۵ % از مدیران یک شرکت باید ساکن کانادا باشند و اقامت این کشور را دارا باشند و اگر یک شرکت کمتر از ۴ عضو هییت مدیره باشد باید یکی از اعضای آن ساکن کانادا باشند علاوه بر این شرکت هایی که در بخش های حمل و نقل بویژه حمل و نقل هوایی فعالیت میکنند و یا در زمینه مخابرات فعالیت میکنند باید یکی از اعضای هییت مدیرۀ آنها مقیم کانادا باشند و همچنین شرکت هایی که کارهای فرهنگی انجام میدهند چه خرد چه کلان باید یکی از اعضای آنها ساکن کانادا باشند.
مدیران شرکت تا سه سال میتوانند به عنوان مدیر عامل انتخاب شوند با این صورت هیچ جا از قانون ثبت شرکت ها در کانادا مدت زمانی برای مدیریت مدیر عامل مشخص نکرده است. مدیریت یک مدیر عامل با عواملی چون مرگ ، استعفا و یا رد صلاحیت از طرف سهام داران صورت می پذیرد که در جلسه ایی فوق العاده و خارج از مجمع تشکیل میشود و در این مورد تمامی سهام داران و دارای حق رای تصمیم گیری میکنند.


_ وظایف مدیران

از آنجا که قلمرو اختیارات مدیریت شرکت بسیار گسترده است که طیف گسترده ایی از وظایف و تعهدات را بر روی وی تحمیل کرده است و این مسئولیت با اعتمادی که اعضای هئیت مدیره به وی کرده اند داده شده است و باید برای حفظ سهام سهامداران تمام تلاش خود را انجام دهد. از جمله وظایف مدیر میتوان به بیمه نمودن تمام سرمایه شرکت اشاره کرد که برای حفظ شرکت در برابر بیمه که از اصلی ترین وظایف وی است و در نظر گرفتن منافع شرکت در شرایط سخت و بحرانی که باید به بهترین نحو ممکن اعمال شود . پیشبرد بودجه مقرر شده و استفاده از آن به بهترین نحو از دیگر وظایف اصلی مدیر به حساب می آید روشن کردن حساب ها و رسیدگی به حسابرسی های مالیاتی برای ادامه فعالیت شرکت بسیار با اهمیت است
انتقال سهام سهام داران از دیگر وظایف مدیر عامل است که نقش اساسی در این مورد را مدیر عامل بازی میکند و از اختیارات مدیر عامل است . جلسات هئیت مدیره و ارائه گزارشات به هئیت مدیره معولا در دوره ایی سه ماه انجام میشود ارائه گزارشات و حسابرسی و نحوه سود دهی و ضرر دادن شرکت در این مدت زمان را به صورت مکتوب به سهام داران ارائه میدهد و مجمع سالیانه نیز با مدیریت وی انجام میشود .
جلسات هئیت مدیره در هر زمان ودر هر مکان ممکن است انجام شود البته با درخواست اعضای هئیت مدیره این امر صورت میپذیرد ودر تمام این جلسات تعداد اعضا باید به حد نصاب برسد. برای اصلاح قوانین ویا اضافه کردن مواردی به اساسنامه باید تمامی اعضا حضور داشته باشند به خصوص آنان که حق امضا دارند. بعد از بررسی و رای گیری قانونی به اساسنامه میتواند اضافه شود و یا اصلاحی صورت گیرد که این تغییر در اساسنامه بایستی طی زمانی ۹۰ روزه به اداره ثبت شرکت های کانادا برسد و دادگاه مربوطه نیز این مصوبات جدید را تایید کند و بعد از آن قابلیت اجرا را دارا باشد .
این مقاله متعلق به موسسه مهاجرتی سیمرغ می باشد.


- اختلاط شرکت
- مزایای ترکیب شرکت
- ایجاد یک نهاد مجزای قانونی
- با مسئولیت محدود بودن شرکت
- نرخ کمتر مالیات بردرآمد در شرکت که در مقایسه با یک شرکت مستقل مالیات کمتری را پرداخت میکند
- دسترسی بهتر نسبت به سرمایه و توان مالی بالاتر برای انجام پروژه های مربوطه و استمرار در ادامه فعالیت های تجاری و اقتصادی خود


 


نهاد مجزا و قانونی

عمل ترکیب این نهاد به عنوان یک نهاد مستقل است که فعالیت های تجاری مربوط به عنوان خود را انجام میدهد که دارای حقوق و تعهداتی است که در قانون ثبت شرکت های کانادا آمده است و از تمامی آنها پیروی میکند و به عنوان یک فرد طبیعی در قانون کانادا این شرکت شناخته میشود که دارایی های این شرکت و هم ضرر های آن اعم از خرید و فروش و هر معامله ی صورت گرفته و هر جرم و پاداشی برای سهام داران شرکت و بسته به میزان مسئولیت آنهاست .
اختلاط مسئولیت سهام داران محدود میباشد به این معنی که به عنوان یک قاعده ی کلی سهام داران یک شرکت مسئول بدهی خود هستند اگر شرکت ورشکست شود سهام داران به اندازه ی آوردۀ خود مسئول و پاسخ گوی میزان بدهی ها به طلبکاران هستند و این قاعده برای سهام دارانی که تضمین های شخصی مبنی بر مسئولیت وارده بر تضمین سرمایه را داشته اند صادق نمیباشد و باید به میزان تضمین صورت گرفته و ثبت شده در اساسنامه و تصویب هئیت مدیره پاسخ گوی طلبکاران باشند.
اختلاط شرکت در این باره به تمامی اعضا کمک میکند تا با اطمینان خاطر بالاتری به فعالیت های تجاری خود ادامه دهند به نحوی که با تصویب قوانین داخلی و مستقل بودن این قوانین برای تصمیم گیری بیشتر تمام اعضای هیئت مدیره با خیال آسوده تری این امر را انجام میدهند .

نرخ مالیات شرکت ها از دیگر مباحث مهم اختلاط شرکت ها به حساب می آید به نحوی که شرکت ها به طور جداگانه شامل مالیات میشوند از آنجا که نرخ مالیات بر شرکت ها پایین تر از نرخ مالیات بر افراد حقیقی است اختلاط شرکت می تواند به شما برخی از مزایا را بدهد که شما میتوانید با استفاده از یک وکیل و یا حسابدار تمامی این کارها را با هزینه خیلی کمتر به نسبت دیگر شرکت های حقیقی انجام دهید و در زمینه ی پرداخت مالیات اختلاط شرکت ها به شما بزرگترین خدمت را میکند .

دسترسی بهتر به سرمایه و کمک های مالی از دیگر مزایای اختلاط شرکت ها در کانادا به حساب می آید که با این کار شرکت ها راحت تر میتوانند کسب و کار خود را انجام دهند و به اصطلاح دستشان در دریافت وام ها و اوراق قرضه بسیار باز تر به نسبت شرکت ها ی حقیقی هستند و این شرکت ها اغلب میتوانند وام هایی را با نرخ سود کمتری دریافت کنند واین بسیار کمک میکند به حفظ کسب و کارشان و افزایش سرمایه موجود که این کار را میتوان از بزرگترین محاسن اختلاط شرکت ها به حساب آورد و تداوم این شرکت را به نوعی تضمین میکند به نحوی که با اختلاط شرکت در صورتی که هر یک از سهام داران از دنیا رفتند ورثۀ آنها میتوانند به عنوان سهام دار جایگزین این افراد شوند و در این مورد مالکیت انحصاری وجود ندارد .
قوانین ثبت شرکت در کانادا بسیار متفاوت است و هر ایالت از قوانین خاص خود پیروی میکند که هر کدام از آنها قوانین پیچیده خاص خود را دارا میباشند در حال حاضر که این مورد را با هم بررسی میکنیم بهترین شرایط را برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت ایالت های کبک و منیتوبا کانادا دارا هستند. با این حال کانادا در حال حاضر شرایط بسیار مهیایی را برای سرمایه گذاران خارجی فراهم کرده است که سرمایه گذاران با انتقال سرمایه خود و شروع یک بیزینس کارآمد که چشم انداز روشن در اقتصاد کانادا داشته باشد بتوانند هم حجم سرمایه خود را افزایش دهند و بدین واسطه چرخ دنده های اقتصاد کانادا را به حرکت دربیاورند و نتیجه آن کسب اقامت کانادا باشد. با این وجود ما به شما پیشنهاد میکنیم به صورت مستقیم و شتابزده این عمل را انجام ندهید و قبل از این تصمیم مهم با وکلای ما در ارتباط باشید موسسه مهاجرتی سیمرغ با کادری مجرب از وکلا و مشاورین همراه شما در امر ثبت شرکت در کانادا میباشند .

با تشکر از اینکه مقاله ما را تا به انتها مطالعه فرمودید ، ثبت شرکت در کانادا  یکی از راههای برتر مهاجرت به کانادا جهت تجار و سرمایه گذاران میباشد که تمامی قوانین و جدیدترین اطلاعات در این زمینه و انجام این امر در تخصص موسسه مهاجرتی سیمرغ میباشد . لذا در صورت تمایل میتوانید با دفاتر ما  تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.

خواندن 573 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 15 تیر 1398 15:34
محتوای بیشتر در این بخش: « استرالیا

جهت مشاوره و مهاجرت با ما تماس حاصل فرمایید :   22806155 (21) 98+

درباره ما

موسسه مشاوره و مهاجرت سیمرغ با مدیریتی مجرب، با هدف راهنمایی متقاضیان و هموارسازی مسیر برای افرادی که قصد گرفتن انواع خدمات ویزا، کار یا گسترش فعالیت اقتصادی یا کسب و کار خود در کانادا،استرالیا،آلمان حوزه شینگن و...را دارند راه اندازی گردید.

سیاست حریم شخصی

ارتباط با ما

  آدرس:  تهران ، نیاوران خیابان باهنر بین خیابان منظریه یکم (آقا خانی) وشهرکتاب نیاوران ساختمان نریمان1380، پلاک 131 ، طبقه سوم واحد هشت

  تلفن:  22806155 (21)98+

  واتس اپ: 09352525995   

ایمیل: info [at] simorghparvas [dot] com