|      22806155 (21)98+    

شنبه, 15 تیر 1398 15:37

مجارستان

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

ثبت شرکت در مجارستان  یکی از پر متقاضی ترین راههای مهاجرت گردیده است ، همانطور که میدانید یکی دیگر از راه های اخذ تابعیت، مهاجرت کاری و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان و کشور های دیگر می باشد و این راه یکی از بهترین و آسان ترین و در عین حال  درآمد زا بودن برای اشخاصی که می خواهند از طریق کار و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان مهاجرت کنند،میباشد. لذا باید به این موضوع اشاره کرد که اطلاعات فرد برای مهاجرت کار و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان باید کامل و دقیق باشد تا اشخاص دچار مشکل نشوند. ما در این مقاله راه ها و روش های مهاجرت کار و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان را برایتان توضیح خواهیم داد .

آیا تا به حال به مهاجرت کاری به مجارستان فکر کرده اید ؟ آیا شرایط کار و ثبت شرکت در مجارستان را می دانید ؟ مهاجرت کار و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان چگونه است ؟ هزینه مهاجرت کار و سرمایه گذاری و ثبت شرکت در مجارستان را میدانید ؟

یکی از مسئله هایی که  برای افراد در  مهاجرت به کشور های جهان، ارزشمند  و پر جذابیت  است مهاجرت کاری و سرمایه گذاری  میباشد لذا اکثر جوانان و متخصصان خواهان چنین مهاجرتی میباشند. یقینا اشخاصی هستند که دارای مهارت و تخصص ویژه و خوبی میباشند که این نوع مهاجرت یعنی همان مهاجرت کاری و سرمایه گذاری در مجارستان را یک فرصت خوب و استثنایی نیز می دانند.کشورهای اروپایی از جمله کشور مجارستان دارای فرصت های مناسبی برای ویزای کاری می باشد.
مهاجرت کاری و شرایط اخذ ویزای کار در مجارستان

یکی از راه های اخذ تابعیت مجارستان می تواند مهاجرت کاری و سرمایه گذاری در مجارستان باشد لذا باید این مورد را بدانیم که  راه های مختلفی برای مهاجرت به مجارستان وجود دارد مانند ویزای تحصیلی و ویزای ازدواج و غیره..

 


شرایط کار در کشور مجارستان

بهتر است بدانیم اگر شخصی بخواهد ویزای کار کشور مجارستان را اخذ نماید نباید در کشورهای اتحادیه ی اروپا یا کشور مجارستان ساکن باشد به علت آن که خود شهروند آنجاست و احتیاجی  به آن ویزا ندارد اما در غیر این مورد تمامی افراد باید دارای ویزای کار این کشور باشند .افراد متقاضی باید از طریق اداره مهاجرت مجارستان اقدام نمایند. شروع به کار در کشور مجارستان باید با دعوت نامه یک کارفرما از کشور مجارستان جهت کار باشد که این دعوت نامه باید به مدت سه ماه در کشور برای جذب نیرو در همان شغل آگهی شود و در صورتی که کسی خواهان این شغل نبود به مدت سه ماه دیگر در اتحادیه اروپا اگهی می شود اگر باز کسی خواهان آن شغل نبود فرد می تواند نسبت به آن اقدام کند که معمولا این کار غیر ممکن است. یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه کرد دانستن زبان مجاری می باشد.در اینجا اگر کسی ازطریق ویزای تحصیل اقدام کرده باشد چون می تواند در طول تحصیل کار کند بعد از اتمام تحصیل می تواند به راحتی
ویزای تحصیلی خود را به ویزای کار تبدیل کند. حال باید بدانیم راه دیگری هم وجود دارد. برای مهاجرت کاری فرد می تواند در اداره کار ثبت نام کند تا به کار مورد نیاز خود دست یابد. با این حال این را نیز باید بدانیم که هزینه های زندگی در کشور مجارستان در یک ماه برای یک نفر حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ یورو می باشد که تمام هزینه ها را شامل می شود. قابل توجه میباشد  که هزینه اجاره خانه در مجارستان کمتر از اجاره خانه در ایران می باشد .

در نهایت می توان گفت که افراد برای اخذ ویزای کار با مشکلاتی از قبیل پیدا کردن کارفرما روبرو می شوند و می توان گفت   بهترین گزینه می تواند ثبت شرکت در مجارستان و در نهایت اقامت دائم این کشور باشد. از مزیت های ثبت شرکت که می توان به آن اشاره کرد این است که فرد از پرداخت مالیات کمتری برخودار می شود، رفت و آمد آزادانه در کشورهای شینگن دارد و اقامت دائم برای فرد و خانواده اش می باشد.
برای سرمایه گذاری در مجارستان فر باید حدودا ۳۰۰۰0۰ هزار یورو اوراق قرضه خریداری کند و یا اینکه به جای ۳۰۰۰۰۰ هزار یورو می تواند با هزینه ی ۱۲۵ هزار یورو سرمایه گذاری نماید و  مابقی پول را از طریق وام از آن شرکت دریافت نماید و این وام بلاعوض می باشد و در ازای این مبلغ فرد سه ماه اقامت دائم را دریافت می نماید . البته باید بدانید در صورت اقدام از طریق ۳۰۰۰۰۰ یورو این پول به آنها بر میگردد اما اگر ۱۲۵۰۰۰ یورویی اقدام نمایند این پول به آنها باز نمی گردد .بعلاوه باید بدانیم که جدید ترین و جذاب ترین روش های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می  باشد که یک فرصت استثنایی برای اخذ اقامت در یکی از کشورهای اعضای اتحادیه و مناطق شینگن وکسب وکار و یا مسافرت آزادانه به تمام نقاط اروپا را فراهم می سازد لذا باید دانست که در ازای هر سرمایه گذاری خوب و مطمئن که به مبلغ ۳۰۰۰۰۰ یورو می باشد و دولت آن را تضمین کرده  متقاضیان می توانند با یک بار سفر به کشور مجارستان اجازه اقامت دائم را در این کشور کسب کنند.فرد ظرف پنج سال اقامت دائم گرفته  و می تواند برای تمام اعضای خانواده خود اقامت مجارستان را در یافت کند.


مزایای ثبت شرکت در مجارستان

۱-مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
۲-دسترسی به بازار اروپا  ( بیش از ۵۰۰ میلیون نفر و دومین بازار ثروتمند دنیا)
۳-واردات / صادرات
۴-دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
۵-امکان درخواست اقامت دائم پس از ۳ سال
۶-امکان درخواست پاسپورت ۵ سال پس از اخذ اقامت دائم
۷-امکان اخذ آسان ویزا برای تمامی نقاط دنیا
۸-اجازه اقامت شینگن (برای تمام اعضای خانواده)
۹-اجازه کار و تجارت به عنوان مدیر شرکت و کارفرما
۱۰-افتتاح حساب شرکتی و شخصی
۱۱-مبادلات بانکی آنلاین، کارتهای اعتباری، تسهیلات و خطوط اعتباری
۱۲-استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
۱۳-قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا
14- 10%مالیات بر درآمد شرکت
۱۵-انجام کلیه مراحل طی ۶ ماه
۱۶-هزینه های پائین راهبری و اداره شرکت

 مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در مجارستان

آدرس حقیقی ( دفتر کار )
اسکن پاسپورت سهامداران و مدیران
قبض تلفن یا یک قبض رسمی برای تأیید آدرس
حداقل مبلغ ۲۰۰۰ یورو بابت سرمایه اولیه شرکت
پرداخت تمام هزینه های بانکداری برای ۱ سال اول

خواندن 573 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 15 تیر 1398 15:37
محتوای بیشتر در این بخش: « عمان اسلواکی »

جهت مشاوره و مهاجرت با ما تماس حاصل فرمایید :   22806155 (21) 98+

درباره ما

موسسه مشاوره و مهاجرت سیمرغ با مدیریتی مجرب، با هدف راهنمایی متقاضیان و هموارسازی مسیر برای افرادی که قصد گرفتن انواع خدمات ویزا، کار یا گسترش فعالیت اقتصادی یا کسب و کار خود در کانادا،استرالیا،آلمان حوزه شینگن و...را دارند راه اندازی گردید.

سیاست حریم شخصی

ارتباط با ما

  آدرس:  تهران ، نیاوران خیابان باهنر بین خیابان منظریه یکم (آقا خانی) وشهرکتاب نیاوران ساختمان نریمان1380، پلاک 131 ، طبقه سوم واحد هشت

  تلفن:  22806155 (21)98+

  واتس اپ: 09352525995   

ایمیل: info [at] simorghparvas [dot] com