|      22806155 (21)98+    

پنج شنبه, 30 -2667 08:44

ترکیه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

یکی از خدمات موسسه مهاجرتی سیمرغ به تجار و سرمایه گذاران ایرانی، امکان ثبت شرکت در کشورهای خارجی و همچنین ترکیه است. متاسفانه در کشور ما به دلیل تحریم های بانکی و مشکلات بین المللی موجود در این زمینه انتقال پولی به کشورهای خارجی پیچیده میباشد؛ ثبت شرکت در ترکیه نیز به دلیل تحریم های بین المللی و دشواری جا به جایی پول به خارج از ایران، امری دشوار و پیچیده میباشد.

با توجه به پیوندهای اقتصادی محکم ایران و ترکیه از یک سو و ارتباط ترکیه با اتحادیه اروپا و بازارهای جهانی از سوی دیگر، بسیاری از تجار ایرانی علاقه دارند بخشی از فعالیت های اقتصادی خود را در این کشور پیگیری کنند.

از جمله مزایای سرمایه گذاری در ترکیه، ارتباط این کشور با سازمان تجارت جهانی، بازار گسترده و موقعیت استراتژیک این کشور به عنوان یکی از گلوگاه ها ی بسیار مهم در حمل و نقل و تجارت جهانی است.

موسسه مهاجرتی سیمرغ  با بهره مندی از وکلای مجرب و کارشناسان تجارت بین الملل، می تواند با کمترین هزینه و حق الوکاله، به صورت قانونی و با تضمین های کافی، برای شما در ترکیه شرکت ثبت کند.

تجار متقاضی استفاده از این خدمت موسسه مهاجرتی سیمرغ ، می توانند از امتیازهایی همچون بهره مندی از ویزا برای اعضای خانواده و امکان اخذ اقامت پس از پنج سال کار در ترکیه بهره مند شود.

 ما می توانیم خدماتی همچون افتتاح حساب، تعیین آدرس رسمی و حتی استخدام نیرو برای دفتر شما در ترکیه را نیز به شما ارائه کنیم.

با بهره مندی از خدمات موسسه مهاجرتی سیمرغ ، شما می توانید با اطمینان و با روشی قانونی شرکت خود را در ترکیه به ثبت برسانید. ما به شما صمیمانه هشدار می دهیم که از کسانی که وعده هایی همچون اخذ تابعیت از طریق ثبت شرکت در ترکیه را می دهند دوری کنید، زیرا ترکیه بر خلاف برخی کشورهای اروپایی و آمریکایی، از این طریق تابعیت اعطا نمی کند مگر در شرایط خاص.

شما با مشاوره با حقوقدانان و تحصیل کردگان موسسه مهاجرتی سیمرغ ، با آرامش و اطمینان سرمایه گذاری می کنید و ما پس از امضای قرارداد رسمی با شما، تضمین می دهیم که در صورت عدم موفقیت عملیات ثبت شرکت و عدم صدور کارت اقامت، همه دستمزد خود را به شما باز می گردانیم.

خواندن 590 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 15 تیر 1398 15:41
محتوای بیشتر در این بخش: « یونان ثبت شرکت در آلمان »

جهت مشاوره و مهاجرت با ما تماس حاصل فرمایید :   22806155 (21) 98+

درباره ما

موسسه مشاوره و مهاجرت سیمرغ با مدیریتی مجرب، با هدف راهنمایی متقاضیان و هموارسازی مسیر برای افرادی که قصد گرفتن انواع خدمات ویزا، کار یا گسترش فعالیت اقتصادی یا کسب و کار خود در کانادا،استرالیا،آلمان حوزه شینگن و...را دارند راه اندازی گردید.

سیاست حریم شخصی

ارتباط با ما

  آدرس:  تهران ، نیاوران خیابان باهنر بین خیابان منظریه یکم (آقا خانی) وشهرکتاب نیاوران ساختمان نریمان1380، پلاک 131 ، طبقه سوم واحد هشت

  تلفن:  22806155 (21)98+

  واتس اپ: 09352525995   

ایمیل: info [at] simorghparvas [dot] com